Oficialny importér produktov pre meranie športvej výkonnosti značky MICROGATE

Najlepšie technické riešenia pre tréning a šport

sport a trening

MICROGATE technologický výskum sa uplatňuje v oblasti vzdelávania s jedným cieľom: analýza a zlepšenie športových výkonov (zrýchlenie, reaktivita, rýchlosť, sila, lepší výkon vo vyššej nadmorskej výške, a pod), spoločnosť poskytuje inovatívne riešenia, poradenstvo a technickú podporu pre trénerov s cieľom optimalizácie vzdelávacej činnosti a vyhodnocovania výkonov.

Vyvíjame vzdelávacie produkty pre rôzne športové disciplíny. Analýza systému OptoJump - špičkový výrobok spoločnosti - umožňuje vykonávať presné testy fyzickej formy, ktoré sú dnes považujú za štandardné postupy športového tréningu na celom svete. Mnohé tímy , ktoré sa rozhodli použiť OptoJump dosiahujú vrchol rebríčka, najvýznamnejších futbalových súťaží a najprestížnejších NBA tímov.

Vďaka úzkej spolupráci so športovými klubmi a univerzitnými výskumnými centrami (Gent, Salzburg, Hamburg, Edinburgh, Kjótskehho protokolu, atď ), technológia MICROGATE je vždy aktuálna. Preto sú výrobky sú vždy optimalizované tak , aby zodpovedali špecifickým požiadavkám športovcov a trénerov.