Oficiálny importér profesionálnych časomeračských zariadení

Profesionálna časomiera

profesionalna casomiera

To najlepšie z profesionálnej časomiery

Spoločnosť VIDEOCOM Štancel, sa okrem predaja časomeračských zariadení a produktov pre šport zaoberá poskytovaním profesionálnych časomeračských služieb, preto vieme čo predávame a vieme Vám ponúknuť produkty najvyššej kvality, za rozumnú cenu, šité vašim požiadavkám priamo na mieru.

Talianská spoločnosť MICROGATE bola založená v roku 1989, jej poslaním bolo meranie času v športe s najvyššou presnosťou a v rekordnom čase. Na základe tohto cieľa si spoločnosť vytvorila meno a upevnila svoje postavenie na medzinárodnej úrovni v oblasti športovej časomiery.

Spoločnosť poskytuje technológie a služby pre športové zväzy a časomeračské skupiny v Taliansku (taliansky olympijský výbor - C.O.N.I. a talianska federácia časomeračov FICr.) a po celom svete.

Največšie svetové športové podujatia, ako je Tour de France, Giro d' Italia a Rally Montecarlo používajú MICROGATE zariadenia, pretože ich presnosť a široká škála výrobkov spĺňa všetky požiadavky časomiery pre rôzne športové disciplíny. Pri použití našich systémov (od štartovacích zariadení cez časomiery až po photofinish systémy) sa môžu profesionálny časomerači vždy spoľahnúť na MICROGATE.