Oficiálny importér profesionálnych časomeračských zariadení

Lite Reader

litereaderLite Reader je ideálnym zariadením pre menšie kluby, malé a stredné akcie, preteky inštitúcií, školské podujatia, vojenské, policajné a hasičské zbory. Pre organizovaní akcií a fitnes meranie multišportových aktivít.

Lite Reader predstavuje cenovo dostupné riešenie pre širokú škálu zákazníkov. Dáta môžu byť vysielané z čítačky cez port Ethernet alebo Wi - Fi, a môžu byť uložené na USB flash disk po pripojení do USB portu. Čítačka podporuje dve 2.5mx 1,2 m IPIC Športové antény alebo jedenu 5.0mx 1,2 m IPIC Športovú anténu. Systém Lite Reader (anténou -  rohožou) je veľmi jednoduché nastaviť. Systém má schopnosť automatického ladenia na štarte. Systémy Elite Reader a Lite Reader môžu byť použité spoločne v rôznych konfiguráciách, ktoré spĺňajú požiadavky väčších časových udalostí ​alebo špecializovaných športových požiadaviek. IPIC Dual Frequency (DF) produkty ponúkajú rovnaké schopnosti ako nízkofrekvenčné RF systémy, a rovnako vysokú rýchlosť prenosu dát ako sú systémy UHF. Prevádzkové frekvencie nie sú ovplyvnené ľudskými orgánmi a inými faktormy ako napr. vlhkosť látok. DF je ideálny pre športové akcie, s mokrým a zablateným prostredím.

V porovnaní s inými nízkofrekvenčnými zariadeniami, je možné dosiahnúť oveľa väčší rozsah, predovšetkým preto, že zariadenie pracuje na 6.8MHz frekfencie vysielanej čipom, čo je oveľa viac ako vysielacia frenkfenica pracujúca na 125 kHz, ktorá slúži pre nabudenie čipu. Tieto produkty využívajú robustný antikolízny algoritmus, ktorý umožňuje až o 120 tagov a musia byť prečítať súčasne rýchlosťou až 400 Tagov za sekundu. Samostatný vysielač prijímacej antény slučky a antény sú obvykle dodávané ako rohože, ktoré obsahujú obe slučky pre jednoduchú inštaláciu. Tag ID sú prenášané sériovo cez Ethernet do počítača.

Kľúčové vlastnosti:

- Vysielacie RSA spektrum ja v súlade s USA , európskymi, austrálskymi normami.
- Silný antikolízny protokol (až 120 Tagmy súčasne)
- Odolný, ergonomicky tvarované puzdro s rukoväťou, vodotesné pri uzavretí
- Hodiny reálneho času
- Validované čítanie čipov a indikátory stavu
- Indikátor úrovne nabitia batérie
- Ukazovateľ vysielacej úrovne
- Pripojenie 2 vysielacích a prijímacej  sady antén
- Vysielacia anténa s automatickým ladením, preto je Lite Reader efektívne vo väčšine prostredí
- Interná batéria (s výdržou minumálne 3,5 hodiny)
- Rozsah 0,6 až 1,5 metrov
- DSP rozšírenie prijímača
- správa dát a ovládanie cez serial USB pre diagnostiku
- ukazovateľ stavu ethernetového pripojenia
- Synchronizácia push - tlačidlo pre digitálne vkladanie markerov do dátového toku