Oficiálny importér profesionálnych časomeračských zariadení

Rei2 - profesionálne časomeračské zariadenie (chronometer)

rei2

REI2 je profesionálne časomeračské zariadenie (stopky), ktoré umožňuje uspokojiť požiadavky merania časov rôznych športových disciplín.

Prednosti:

- Široká škála dostupných programov
- Možnosť pripojenia k Linkgate systému rádiového prenosu
- Komunikácia s počítačom
- Použiteľnosť so širokou škálou zobrazovacích tabúľ - displayboards
- Veľký podnietený grafický displej
REI2 môže načítať dáta z počítača a uložiť mená športovcov. Je možné zobraziť mená súťažiacich na displeji chronometra a zobrazovacích tabuliach bez použitia počítača. Vďaka výkonnému softvéru, REI2 umožňuje veľmi flexibilné zobrazenie výsledkov na zobrazovacích tabuliach od závislosti od druhu športu a tipu zobrazovacích tabúľ.

icona-download-pdfBrožútra REI2 icona-download-pdfNávod na obsluhu REI2

Popis profesionálneho časomeračského zariadenia Rei2

rei2 stopkyklávesnica:

5 funkčných klávesov a iné vyhradené klávesy ( riadenie displayboard , linka disactivation , atď .. ) zabezpečujú prístup s maximálnou rýchlosťou. Ergonomické rozloženie klávesnice (rozteč a poloha ) zabezpečujú a dobrú citlivosť na dotyk umožňujú a rýchli prstoklad.

zobrazenie:

Veľký (127 x 34mm ) LCD grafický displej s užívateľsky aktivovateľným podsvietením a reguláciou kontrastu. Grafický režim je inovácia ktorou je možné upozorniť na najdôležitejšie informácie.

tlačiareň:

-  termálna tlačiareň, ktorá môže pracovať aj pri nízkych teplotách (-20 + 70 °C), s rýchlosťou tlače až 8 riadkov

rei2 zadna stranavstupy:

REI2 má 4 hlavné vstupné riadky (štart , stop, AUX ) sú k dispozícii na okamžité použitie. Na zadnej strane prístroja a 4 tlačidlá pre ručnú aktiváciu linky. Tri analógové vstupy sú k dispozícii aj pre pripojenie rôznych typov senzorov (teplomery, vlhkomery, vietor, atď ) a digitálny vstup / výstup pre ovládanie príslušenstva

Prenos impulzov cez rádio:

REI2 môžu byť použité v kombinácii s LinkGate rádiovej prenosovej sústavy.

Kapacita pamäte:

REI2 môžete natrvalo uložiť asi 100.000 udalosti (samozrejme pamäť je zachovaná aj vtedy , keď je prístroj vypnutý).

Prenos z PC do REI2 (prenos mien pretekárov a štartovej listiny):

Okrem normálneho prenosu uložených dát z časomiery do počítača, je tiež možné prenášať mená športovcov a štartové listiny z PC do REI2 . Takto vložené dáta je možné zobraziť na alfanumerických grafických displayboards, ako a na displeji prístroja a vytlačenej páske.

"Multicompetition" riadenie :

Počet pretekárov a  časy môžu byť uložené a vyvolané, ak je to potrebné funkcie ( napríklad jednotlivé štarty , štarty skupiny a paralelný slalom ).

Real - time rebríček:

Keď pretekár dokončí, jeho čas a predbežnú pozíciu v rebríčku automaticky zobrazí na displeji REI2 a samozrejme aj na zobrazovacích tabuliach.

Softvérová aktualizácia:

Po pripojení priamo na internetové stránky MICROGATE si používateľ môže stiahnuť a nainštalovať nové programy a aktualizácie.

Konštrukcia zariadenia:

REI2 je tepelne kompenzovaná a zaručuje vysokú presnosť : ± ppm , ktorá sa rovná asi + - 0,08 s / deň , v celom rozsahu teplôt ( -20 ° C do + 70 ° C ). Rei2 základňa presne funguje, aj keď je prístroj vypnutý. Kým sa v zariadení nevybijú batérie je udržiavaná synchronizácia dátumu a času .

Životnosť batérie a dobíjanie:

REI2 je vybavená vysokokapacitnými Ni - MH batériami, ktoré zaisťujú asi 20 hodín nepretržitej prevádzky. Funkcia - nteligentné vybíjanie a nabíjanie zaručuje maximálnu spoľahlivosť. Zariadenie je možné trvalo napájať 12V adaptérom.

Komunikácia s PC :

Chronometer má dva úplne nezávislé obojsmerné linky (ktoré môžeme nastaviť na 1200 do 115200 bit / s ). Zariadenie môže komunikovať na jednej linke s osobným počítačom, zatiaľ čo druhá je určená pre riadenie displeja, tiež s PC, v reálnom čase ( TV ).

Ovládanie zobrazovacích tabúl:

Ovládanie je pomocou špecializovanej sériovej linky. Prepojenie s displayboards iných konštruktérov je tiež možné, samozrejme rôzne možnosti zobrazenia a najlepšia kompatibilita je s Microgate zobrazovacími tabuľami.

REI2 NET:

 REI2s môže byť pripojený tak, že väčší počet časomeračov môže riadiť rovnakú súťaž, a tak rozdeliť záťaž. Všetky stroje majú kópiu všetkých dát tvoriacich koncept hlavného stroja (obsahujúceho všetky údaje súťaže).

Prevádzková teplota:

Fungovanie prístroja je zaručené pri teplotách od -20 ° C do + 70 °C