Oficialny importér produktov pre meranie športvej výkonnosti značky MICROGATE

Najlepšie technické riešenia pre tréning a šport

sport a trening

MICROGATE technologický výskum sa uplatňuje v oblasti vzdelávania s jedným cieľom: analýza a zlepšenie športových výkonov (zrýchlenie, reaktivita, rýchlosť, sila, lepší výkon vo vyššej nadmorskej výške, a pod), spoločnosť poskytuje inovatívne riešenia, poradenstvo a technickú podporu pre trénerov s cieľom optimalizácie vzdelávacej činnosti a vyhodnocovania výkonov.

Vyvíjame vzdelávacie produkty pre rôzne športové disciplíny. Analýza systému OptoJump - špičkový výrobok spoločnosti - umožňuje vykonávať presné testy fyzickej formy, ktoré sú dnes považujú za štandardné postupy športového tréningu na celom svete. Mnohé tímy , ktoré sa rozhodli použiť OptoJump dosiahujú vrchol rebríčka, najvýznamnejších futbalových súťaží a najprestížnejších NBA tímov.

Vďaka úzkej spolupráci so športovými klubmi a univerzitnými výskumnými centrami (Gent, Salzburg, Hamburg, Edinburgh, Kjótskehho protokolu, atď ), technológia MICROGATE je vždy aktuálna. Preto sú výrobky sú vždy optimalizované tak , aby zodpovedali špecifickým požiadavkám športovcov a trénerov.

Witti - časomiera, stopky pre šport a tréning

witty

Kompaktná veľkosť, ergonomický tvar a inovatívny dizajn, stopky Witty sú praktické a ľahko sa používajú. Grafické ikony a na obrazovke pokyny na jeho farebný displej zaistia užívateľský komfort a jednoduchosť použitia. Witti používa rôzne rádiové frekvencie, je možné pracovať súčasne s niekoľkými časomeračskými systémami (chronometerami, fotobunkami) na rovnakom mieste. K dispozíciu sú rôzne druhy disciplín a časomeračských testov (jednotlivé testy, skupinové testy, in-line testy, počítadlo, atď), plus užívateľ môže vytvárať vlastné testovacie protokoly priamo na časomeračskom zariadení. Zariadenie ukladá a zobrazuje všetky časy, ktoré potom môžu byť stiahnuté  softvérom Witty Manager.

Technické informácie

Weight 337g, battery included
Dimensions 214  x 100 x 36 mm
Operating temperature 0° C/+45°C
Unit of time measurement Selectable 1 s – 1/10 s – 1/100 s – 1/1000s Selectable speed m/s – km/h – mph - knots
Measurement resolution 4 x 10-5 s (1/25000 s)
Display Graphic color TFT display, visible area 59x44 mm, 320x 240 pixel, with backlight adjustment via software
Radio module Multi-Frequency Transceiver 433-434MHz
Radio transmission Digital FSK transmission; redundant code with information correctness verification and auto-correction
Radio frequencies 433.1125 MHz to 434.7375 MHz
Radio transmission power 10 mW
Processing unit Two 32-bit microprocessors
Time base 12 quartz 8 MHz, stability ±10ppm between 0°C and +45°C
Power supply Internal polymer lithium battery, external power supply 5VDC
Battery charging Integrated intelligent charging device
Battery life > 10 hours
Keypad 23-key membrane keyboard
  • Start-Stop keys
  • Numerical keypad
  • 4 function keys
  • 4 arrow keys and selection key
  • Home key
  • Key for line blocking
Connections MICRO USB type B connector for charging and connecting to a PC
Jack connector for external input

Optojump Next - zariadenie na meranie výkonnosti športovca a účinnosti tréningového procesu

optojump next zariadenie meranie sportovej vykonnostiJedná sa o optický merací systém sa skladajúci sa z vysielacej a prijímacej lišty. Každá z nich obsahuje 33 až 100 LED, v závislosti na zvolenom rozlíšení zariadenia. Kontrolky LED na vysielacej lište neustále komunikujú s tými, na prijímacej lište. Systém detekuje prerušenia komunikácie medzi nimi a vypočítava ich trvanie. Vďaka tomu je možné merať radu skokov s presnosťou 1 / 1000 sekundy. S týchto základných údajov, špecializovaný softvér prepočíta rad parametrov pripojených s výkonosťou športovca v reálnom čase.

Výhody zariadenia:

Absencia pohyblivých mechanických častí zaručuje presnosť a vysokú spoľahlivosť.

Optojump okrem získaných číselných údajov nahráva záznam s merania vďaka malej kamere, ktorá môže byť podľa potreby umiestnená s boku alebo pred športovca. Umožňuje záznam vykonaných testov, synchronizáciu s nameranými udalosťami. Vďaka tomu je možné urobiť krížové kontroly medzi dátami, a podrobnejšiu analýzu  prostredníctvom videa.

Filmové sekvencie a všetky ostatné údaje sa ukladajú do databázy. Vďaka tomu je možné spracovávať ich v každom okamihu, spolu číselnými údajmi a vykonať porovnanie medzi výkonmi jednotlivých športovcov alebo rovnakého športovcov v rôznych okamihoch.

icona-download-pdfPríručka OptoJump Next - Aj

optojump zariadenie meranie sportovej vykonnosti sada